Klassenverdeling

Groep A

Juf Elles Put (maandag, dinsdag en woensdag)
mail: e.put@debalanssbo.nl

Juf Greetje Jorna (donderdag en vrijdag)
mail: g.jorna@debalanssbo.nl

Groep B

Meester Maarten Nelemans (hele week)
mail: m.nelemans@debalanssbo.nl

Groep C

Juf Marianne van Dijken (maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
Mail: m.dijken@debalanssbo.nl

Juf Anne Marie Blok (dinsdag, woensdag, donderdag om de week)
Mail: a.blok@debalanssbo.nl

Groep D

Juf Aster v.d. Spelt (maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
Mail: a.spelt@debalanssbo.nl 

Juf Amber Kasbergen (woensdag)
mail: a.kasbergen@debalanssbo.nl 

 

Groep E

Juf Willemijn Azopardi (maandag, dinsdag, woensdag en donderdag)
Mail: w.azopardi@debalanssbo.nl 

Juf Janneke Sinke (vrijdag)
mail: j.sinke@debalanssbo.nl 

 

Groep F

Meester Marius Lier (maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag om de week)
Mail: m.lier@debalanssbo.nl 

Meester Daniël van Lee (vrijdag om de week)
mail: d.lee@stichtingpcpo.nl  

 

Intern begeleider onderbouw (groepen A,B,C)
Juf Reina Bos
Mail: bos@cbs-fontein.nl 

Intern begeleider bovenbouw (groepen D,E,F)
Juf Bettine de Gelder
Mail: b.gelder@debalanssbo.nl