Klassenverdeling

Groep A

Juf Elles Put (maandag, dinsdag en woensdag)
mail: e.put@debalanssbo.nl

Juf Greetje Jorna (donderdag en vrijdag)
mail: g.jorna@debalanssbo.nl

Groep B

Juf Astrid Stout (maandag en dinsdag)

mail: a.stout@stichtingpcpo.nl

Juf Ria Kramp (woensdag, donderdag en vrijdag)

mail: r.kramp@stichtingpcpo.nl

 

Groep C

Meester Maarten Nelemans (hele week)
mail: m.nelemans@debalanssbo.nl

Groep D

Juf Lydia Maria (hele week)

mail: l.maria@debalanssbo.nl

Groep E

Juf Willemijn Azopardi (maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
Mail: w.azopardi@debalanssbo.nl 

Juf Eline Molle (woensdag)
mail: e.molle@stichtingpcpo.nl 

Groep F

Meester Marius Lier (maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag om de week)
Mail: m.lier@debalanssbo.nl 

Intern begeleider onderbouw (groepen A,B,C)
Juf Reina Bos
Mail: bos@cbs-fontein.nl 

Intern begeleider bovenbouw (groepen D,E,F)
Juf Bettine de Gelder
Mail: b.gelder@debalanssbo.nl