Klassenverdeling

Groep A

Juf Greetje Jorna (Ma, Di, Wo om de week)
mail: g.jorna@debalanssbo.nl 

Juf Bettine de Gelder (Wo om de week)
mail: b.gelder@debalanssbo.nl 

Juf  Yvonne Pouw(do, vrij)
mail: y.pouw@debalans.nl 

Juf Mattie de Mik (vanaf begin dec ma, di , wo ivm vervangen zwangeschapsverlof)
mail: m.demik@debalanssbo.nl 

 

Groep B

Meester Maarten Nelemans
mail: m.nelemans@stichtingpcpo.nl 

 

Groep C

Juf Wendy Sellemans (Ma, di wo)
Mail: w.sellemans@debalanssbo.nl 

juf Aster v.d. Spelt (Do, Vrij)
Mail: a.spelt@debalanssbo.nl

 

Groep D

juf Aster v.d. Spelt (Ma, di)
Mail: a.spelt@debalanssbo.nl 

Juf Willemijn Azopardi (Wo, Do Vrij)
mail: w.azopardi@debalanssbo.nl

 

Groep E

Meester Marius Lier
Mail: m.lier@debalanssbo.nl   

Juf Janneke Sinke
mail: j.sinke@stichtingpcpo.nl

 

Groep F

juf Celia de Ruiter (ma- di- woe)
Mail: c.deruiter@debalanssbo.nl 

juf Anne Marie Blok (do-vrij)
Mail: a.blok@debalanssbo.nl 

 

IB onderbouw
juf Reina
Mail: bos@cbs-fontein.nl 

IB Bovenbouw
Juf Davina
Mail: d.doesburg@debalanssbo.nl